Zrzuć kilka kilo w zgodzie ze sobą i swoim ciałem

Przedstawiamy 2‐miesięczny program konsultacyjny dla osób odchudzających się. Zmotywujemy i nauczymy Cię jak zdrowo, smacznie i, co najważniejsze, trwale pozbyć się kilku kilogramów. Umów się na konsultację z naszym dietetykiem i przekonaj się, że mamy receptę na dobry wygląd także dla Ciebie!

Po pierwsze wyczerpujące badania.

Od pierwszego spotkania dostosowujemy program do tego, jak jesteś zbudowana i jaki jest „profil dietetyczny” Twojego ciała. W tym m.in. dokonujemy analizy składu ciała, badamy stopień otłuszczenia, diagnostykę glukozy i cholesterolu. Zobacz kartę badań pacjenta.

X

Karta badań Pacjenta

Po drugie indywidualnie skomponowana dieta bez wyrzeczeń.

Zarówno my, jak i nasze pacjentki wierzymy, że dobra dieta powinna być smaczna, różnorodna i w 100% zgoda z indywidualnymi nawykami żywieniowymi. Dlatego w trakcie konsultacji porozmawiamy o tym, co lubisz jeść, co jadasz na co dzień i co możesz zrobić, aby jeść lepiej. Zobacz przykładowy przepis z naszych diet.

X

Przykładowy przepis z naszych diet

Po trzecie regularne sesje szkoleniowo motywacyjne.

2‐miesięczny program konsultacyjny to cykliczne spotkania. Dzięki nim układamy dla Ciebie na bieżąco dietę dostosowaną do wyznaczonych przez Ciebie celów, wyników badań oraz twoich preferencji. A później kontrolujemy Twoje postępy. Udało nam się już odchudzić ponad 5000 osób - to łącznie ponad 25 000 zrzuconych kilogramów!

Co zawiera 2‐miesięczny program konsultacyjny

- 4x konsultacje dietetyczne ze wsparciem szkoleniowo‐motywacyjnym, odbywające się w wygodnych terminach
- jadłospisy realizujące cel przez cały okres opieki
- możliwość dopasowania programu do indywidualnych potrzeb
- indywidualną diagnostykę krwi (pomiar glukozy, cholesterolu LDL, HDL, całkowitego, triglicerydów)
- wielokierunkową ocenę postępów diety (wyznaczenie parametrów WHR, BMI, stopnia otłuszczenia podskórnego)

Zacznij już dziś!

Przyjdź i sprawdź czy do siebie pasujemy na pierwszej darmowej konsultacji. Aby odebrać zaproszenie na darmową konsultację dietetyczną zadzwoń na poniższy numer już dziś!
Możesz bez trudu dojechać do nas metrem (stacja metra pl. Wilsona), tramwajem (przystanek pl. Grunwaldzki - linie 11, 17, 22, 27, 28, 30, 35) lub też autem (pod gabinetem znajdują się 2 bezpłatne parkingi).

533 336 048
(22) 465 88 85
info@drfilip.pl

Centrum Dietetyki Dr Filip
ul. Wyspiańskiego 5 lok. 98
Żoliborz
klatka schodowa XII
01-577, Warszawa
(otwórz mapę tutaj)

Next